לקוחות ממליצים

"נעזרנו בשירותיה של אינה פריד במטרה לייעל תהליכים ולשפר פרודוקטיביות ארגונית. האבחון המדויק וההמלצות הישימות סייעו לנו רבות בהגדרה מחודשת של המטרות, בתהליך קבלת החלטות ובהוצאה לפועל של מגוון תהליכי ליבה של העמותה.
במהלך העבודה, אינה הפגינה מקצועיות, מחויבות וחדות אבחנה. הרגשתי שיש בינינו שיתוף פעולה מלא וכתובת זמינה להתלבטויות ולשאלות. שמחה מאוד להמליץ על אינה."

"במסגרת תהליכי ליווי מנהלים, מיצוב עובדים, ייעול תהליכי עבודה ומיקוד משימות השתמשנו בשירותיה של אינה פריד כיועצת ארגונית מומחית.
בכלל ממשקי העבודה והייעוץ אינה הפגינה מקצועיות, ראיה מקיפה, אדיבות ושירותיות.
ניסיונה הרב של אינה סייע רבות בהכוונה ובמתן המלצות ישימות המותאמות לתחום הפעילות של החברה."

"במהלך הפרויקט המשותף, אינה הציגה רמה מקצועית גבוהה מאוד, מחויבות מלאה, יכולת ניתוח והבנה מעמיקים של האתגרים והפתרונות הרצויים, שיתוף פעולה מלא עם כלל הצוות והכנת תוצרים ברמה גבוהה ובהתאם למועדים שנקבעו. אין ספק כי ניסיונה הרב של אינה סייע רבות בהכנת התהליכים ובמתן המלצות לפתרונות המותאמים לתחום הפעילות של הפרויקט. ניסיונה, מקצועיותה ואישיותה של אינה יהיו בעלי ערך רב לכל מי שישכור את שירותיה."

"במהלך תהליך הייעוץ, הפגינה אינה מקצועיות רבה תוך ראיה מערכתית של התחומים הנדרשים ומתן פתרונות מותאמים לכל תחום. עבודתה של אינה אופיינה ביסודיות וארגון יעיל של כל שלבי התהליך, לצד תקשורת בינאישית נעימה ואדיבה. ניסיונה הרב של אינה ניכר בעבודתה ותרם רבות לקידום התהליך."